Pomoc Psychologa On-line

Polityka Prywatności

  

  • W czasie korzystania z proponawanych przeze mnie konsultacji, rozmów, treningów i kursów, możesz zostać poproszony/na o podanie imienia i adresu e-mail, są one niezbędne do nawiązania kontaktu i korzystania z wyżej wymienionych form pomocy psychologicznej.

 

  • Informacje te nie będą sprzedawane ani udostępniane, osobom trzecim.

 

  • Dane te mogą być wykorzystywane, przeze mnie do wysyłania niezpowiedzianych wiadomości zawierających informacje o nowościach, dotyczących udzielanej przeze mnie pomocy psychologicznej on-line .

 

  • Uczestnictwo w niektórych kursach, treningach i programach pomocy psychologicznej on-line, przewiduje udział w zamkniętych formach internetowych i grupach dyskusyjnych. Dane ujawnione przez uczestników przy okazji udzielania komentarzy i odpowiedzi na forach, są dostępne dla wszystkich odwiedzających te strony i nie podlegają przedstawionej tu Polityce Prywatności. Osoby wypowiadające się na forum, przejmują na siebie odpowiedzialność za ujawniane treści.

 

Udzielam pomocy psychologicznej on-line, aby pomagać osobom w samodzielnej pracy nad soba i rozwojem osobistym.

 

Oznacza to, że tego typu pomoc, nie jest tym samym co psychoterapia i jej nie zastępuje

W przypadku poważnych problemów emocjonalnych uniemożliwiających danej osobie normalne funkcjonowanie oraz powodujących jej wypadanie z ról społecznych (np. pracownika, ucznia, rodzica) konieczny jest bezpośreni kontakt z psychologiem lub psychoterapeutą.

Reklamy
%d blogerów lubi to: